Author: +***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Wow 🤩 I‘m short of words . I‘m not into Short wigs but this is my First time buying one and am really Impressed with the result
Color: Black
Price: 145kr
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Curly Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Net Weight | 95 g |
| Length | 15.24 cm |
| Crown | 57.15 cm |
| SKU | sb25020507623463410 |
Author: +***4
Date:
Review: Wow 🤩 I‘m short of words . I‘m not into Short wigs but this is my First time buying one and am really Impressed with the result
Color: Black
Author: t***m
Date:
Review: Good quality, I love the wig. Thank you seller, fast delivery.
Color: Black
Author: Y***i
Date:
Review: its just like the picture , there is no smell, fits well and quality is good enough for the price
Color: Black
Author: f***a
Date:
Review: this hair is so beautiful
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.